Ałła Witwicka-Dudek

Coach ICC, Doradca kariery, Trener

Absolwentka Instytutu Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. od 2010 roku posiada międzynarodowy certyfikat International Coach Community ICC, jest także członkiem ICC Poland.

Trenerka szkoleń biznesowych z 20 letnim doświadczeniem zdobytym w pracy z klientami indywidualnymi i grupami – studentami i absolwentami, pracownikami firm, korporacji, organizacji pozarządowych. Wieloletnia koordynatorka międzynarodowego projektu rekrutacyjno – adaptacyjnego dla obcokrajowców ” Study in Wrocław” oraz projektów dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej m.in. “Staże na Start”.

Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła poprzez realizację zróżnicowanych projektów i pełnionych funkcji a także poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach, m.in.: Szkoła Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK, ICC Coaching, Open Space Technology, Instytut Coachingu i Mentoringu – Zaawansowany praktyk life & career coachingu, Szkoła Assessment Centre / Development Centre, Point of You itp.

Współtworzy i realizuje autorskie projekty rozwoju osób planujących swoją karierę zawodową i już pracujących na różnych stanowiskach. Z pasją i odpowiedzialnością zgłębia tajniki szeroko rozumianego rozwoju osobistego i zawodowego, relacje interpersonalne, ich związek z efektywnością osobistą, osiąganiem celów w połączeniu z wartościami i potrzebami indywidualnymi oraz celami organizacji. Na co dzień pracuje w Biurze Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.