Klaudia Migasiewicz

Kierownik studiów podyplomowych Akademia Startup, Doktorantka

Doktorantka oraz kierownik studiów podyplomowych Akademia Startup na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prowadzi badania na temat klastrów i startupów.

Realizuje zajęcia z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości, umiejętności interpersonalnych i menedżerskich, kreatywności, funkcjonowania startupów oraz sieci biznesowych. Koordynatorka wielu inicjatyw. (W tym w czasach studenckich :))

Prezes Forum Edukacji Biznesowej, w ramach którego rozwinęła praktyczne umiejętności przydatne w świecie biznesu. Zrealizowała dziesiątki spotkań i cykli warsztatów z cenionymi prezesami i dyrektorami przedsiębiorstw. Organizatorka Akademii Talentów, przedsięwzięcia angażującego setki studentów, dzięki któremu zdobyli oni wiedzę od praktyków oraz wygrali płatne staże we wrocławskich firmach.

Wzięła udział m.in. w Szkole Trenerów, Szkole Liderów, Tygodniu Praktyk w PE w Brukseli oraz w seminarium w PE w Strasbourgu. Dzięki tym wszystkim działalnościom doskonale łączy wiedzę akademicką z praktycznym aspektem biznesu. Popiera ideę kształcenia ustawicznego. Za swoją misję życiową uważa dzielenie się z innymi – swoją wiedzą i czasem.